Strona główna Sprawdź terminy zajęć Poziomy zajęć
Półkolonie Mokotów - turnus 1 (15-19.01.2024 r.)
Zimowa frajda w mieście na Mokotowie

Termin wydarzenia
od: 15.01.2024 godz. 08:00
do: 19.01.2024 godz. 16:30
Lokalizacja
OSiR Mokotów
Cennik
Dziecko: 1299,00 zł
(zaliczka 500 zł)
Wolne miejsca
5 / 16
Opis wydarzenia

Jako Academy of Hasten od kilku lat organizujemy dla dzieci i młodzieży zimowe półkolonie w Warszawie. Uważamy, że czas wolny można spędzić aktywnie i produktywnie, co jest szczególnie ważne dla młodych osób. Nasze sportowe półkolonie w czasie ferii zimowych z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Przygotowane przez nas zajęcia nauki i doskonalenia pływania, wycieczki do ciekawych miejsc oraz tematyczne zajęcia sprawiają, że żadne dziecko się nie nudzi!

Zimowe półkolonie 2024 z Hasten pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne ferie zimowe oraz nauczyć się nowych rzeczy! W ostatnich latach w naszych półkoloniach wzięło udział ponad 1500 dzieci!

To wszystko czeka na Was podczas półkolonii z Academy of Hasten! Dajemy dzieciom możliwość nauki pływania, rozwijania swoich pasji, kreatywności i zdobywania nowych umiejętności, a wszystko to w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Nie zwlekajcie z zapisami, liczba miejsc ograniczona! Zapiszcie swoje dziecko już teraz i dajcie mu wyjątkową zimową przygodę z Hasten.

a wszystko to w sportowej atmosferze Academy of Hasten!

Zapoznaj się ze szczegółami półkolonii


Prowadzący
Hubert Szustak
Dowiedz się więcej
Lokalizacja
OSiR Mokotów
ul. Niegocińska 2a
Informacje dodatkowe
Środek transportu
autokar (Suntago)
Zakres wyżywienia
zupa + II danie (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)
Ubezpieczenie
NNW 20 tys